Patryk Vega: “Zrobię film o aferze podkarpackiej, mam taśmy” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Znany z produkcji takich filmów jak Polityka, Kobiety Mafii czy Botoks reżyser Patryk Vega zapowiedział nowy film o nazwie Pętla. Film jak sam powiedział “będzie o aferze podkarpackiej”. Reżyser przyznał się, że jest w posiadaniu taśm z burdelu, w którym odbywały się intymne spotkania między innymi ludzi władzy i dużych pieniędzy.

Filmy Patryka Vegi są bardzo zróżnicowane pod względem treści. Opowiadają o różnych tematach, najcześciej tych skandalicznych. Forma tych produkcji wpisuje się w nurt kryminalny, gangsterski film akcji. Pętla to film inspirowany aferą podkarpacką. Aferą w wyniku której zmarł Dawid “Cygan” Kostecki. Jego śmierć pozostawia wiele wątpliwości i zmusza do refleksji. Jak podała rzeczniczka prasowa Służby Więziennej: “2 sierpnia 2019 nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka Dawid Kostecki popełnił samobójstwo przez powieszenie, leżąc w łóżku pod kocem”.

Zobacz także: A. Dziambor: „PiS przypomina czasy starego ustroju, gdzie opozycji nie było, a rządzący robili co chcieli”

Vega ujawnia szczegóły nowego filmu

Patryk Vega udzielił obszernego wywiadu w Radiu Zet. Pani redaktor nawiązała do akcji w której CBA wkroczyło do NIK’u oraz domu Mariana Banasia oraz jego rodziny. Przypomnijmy, że to właśnie Banaś wynajmował kamienicę, w której nagrywano prominentnych polityków, ludzi biznesu oraz duchownych. “Jestem w trakcie tworzenia filmu, który wyprzedzi nieco rzeczywistość. Będzie to film m.in o służbach specjalnych oraz o aferach, które dzieją się tu i teraz” – oświadczył reżyser. Całość wywiadu poniżej.

Zobacz także: Brazylia pójdzie w ślady USA? Prezydent grozi opuszczeniem WHO

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY