HIT! Inteligentna murzynka ustawia do pionu lewactwo: “Przestańcie mi wmawiać, że jestem uciskana” [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Do niezwykle interesującej wymiany zdań doszło między lewicową aktywistką Black Live Matters, a jedną z czarnoskórych obywatelek Stanów Zjednoczonych. Według jej słów lewicowe środowiska wmawiają murzynom, iż są uciskani. Patrząc na bieżącą sytuację w Stanach Zjednoczonych, trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.

Dziś jedna z czarnoskórych obywatelek Stanów Zjednoczonych starła się z lewicową działaczką Black Live Matters. Wynikła z tego bardzo interesująca dyskusja.

“Wmawiają, że jesteśmy uciskani”

Lewicowa fanatyczka wmawiała rozmówczyni, że czarnoskórzy są uciskani ta odpowiedziała jej natychmiast:- Jestem Czarna i robię co chce. Gdzie jesteście kiedy osoby czarnoskóre się zabijają?- Zapytywała wzburzona kobieta.

Działaczka Black Live Matters odniosła się do tego w sposób niezwykle infantylny:- dlaczego tu stoisz skoro nie walczysz o sprawiedliwość?- dopytywała z niedowierzaniem.

-Ja jestem czarna i się tego nie wstydzę. Jestem wolna i robię co chce. Przestańcie wmawiać mi, że jest inaczej. Nie czuje się represjonowana, a wy na siłę próbujecie mi to wmówić- mówiła czarnoskóra obywatelka.

Działaczka próbowała imputować rozmówczyni, iż jej organizacja walczy o równouprawnienie czarnoskórej ludności, spotkało się to z natychmiastową reakcją:- Czarni mordują czarnych codziennie w Chicago i gdzie wtedy jesteście? Skończcie z tą hipokryzją!

Hipokryzja lewicy

Kobieta o białym kolorze skóry nie chciała zaakceptować faktu, iż czarnoskóra kobieta czuje się wolna i równa. To kolejny przykład na to jak Lewica wmawia różnym grupom społecznym swój punkt widzenia.

Black Live Matters to organizacja wszędzie doszukująca się rasizmu. Za punkt honoru wzięła sobie doprowadzenie” poprawności politycznej” do takiego obłędu, iż za oczywiste stwierdzenia dotyczące czarnoskórej ludności można odpowiadać karnie.

Całe te środowiska swoją rację istnienia biorą z wyidealizowanej homofobii, ksenofobii czy rasizmu,uzurpując sobie prawo do reprezentowania czarnoskórych czy osób o innej orientacji seksualnej. Lewica walczy o ich przywileje, gdy znaczna większość z nich takowych nie pragnie.

Nie ma prześladowania czarnoskórych w szerszym wymiarze. Wielka szkoda, że takie organizacje mają bardzo jednostronny ogląd danej sytuacji. Nie rozumieją, iż rasizm nie jest pojęciem ogólnym, ale dotyka jednostek. Zamiast nieść pomoc takim osobom, organizacja próbuje nadawać czarnoskórej ludności takie prawa, jakich ona wcale nie chce i nie potrzebuje.

https://twitter.com/delestoile/status/1268117382465290240

Twitter

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY