Zawisza i Rzymkowski komentują wydarzenia z USA. “Antifa to groźny ruch wywrotowy” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Komentarzu Politycznym Mediów Narodowych udział wzieli Artur Zawisza oraz Tomasz Rzymkowski. Tematem rozmowy były ostatnie wydarzenia w Stanach Zjednoczonych. Agnieszka Jarczyk zapytała swoich gości o to jakie mają zdanie na temat uznania antify za organizację terrorystyczną przez D.Trumpa.

“Taki postulat został zgłoszony przez jednego z kandydatów na prezydenta – Krzysztofa Bosaka. Media odbiegają nieco od prawdy mówiąc o delegalizacji. Nie można bowiem zdelegalizować czegoś co zalegalizowane nigdy nie było. Można zatem penalizować takie zachowanie. Ewentualnie pójść nieco dalej tak jak to uczynił D.Trump, czyli wnioskować o uznanie jej jako organizację terrorystyczną” – oznajmił Artur Zawisza.

Zobacz także : Polska Grupa Zbrojeniowa odebrała nowe czołgi

Antifa w Polsce

Redaktor A.Jarczyk wspomniała o wydarzeniach z 2011 roku. Między innymi wtedy lewicowi zadymiarze utrudniali w organizacji Marszu Niepodległości. Oprócz rodzimych wyznawców antify, przybyli do Polski zadymiarze z Niemiec. Co ciekawe, swoją obecnością zaszczycili siedzibę Krytyki Politycznej, która udzieliła im schronienia. “Chciałbym doczekać czasów, w których rząd zachęca do kupowania broni. Tym bardziej gdyby skłaniała go do tego troska o bezpieczeństwo Polaków.” – powiedział poseł Rzymkowski. Nagranie wideo znajduje się poniżej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY