Patrioci zbierają fundusze na Straż Marszu Niepodległości. “Nie dla Antify”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Nie czekaj, aż przemoc ekstremistycznych lewicowych organizacji dotrze do Polski. Wspieraj Straż Marszu Niepodległości – obywatelską formacje, która ochrania patriotyczne i katolickie wydarzenia przed lewicową agresją – piszą organizatorzy zbiórki.

Stowarzyszenie “Marsz Niepodległości” zbiera fundusze na Straż MN, czyli formacje szkoloną do ochrony patriotycznych i katolickich wydarzeń.

Zbiórka na szczytny cel

“W USA trwają zamieszki inspirowane przez Antifę. To organizacja przez wielu uznawana za terrorystyczną. W 2011 roku to właśnie oni napadli kobiety, dzieci i kombatantów, którzy chcieli świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Ich agresja wobec środowisk patriotycznych narasta z roku na rok. Dewastacje, pobicia, ataki na księży i świętokradztwa, a wszystko przy wsparciu liberalnych i lewicowych partii politycznych i hojnym finansowaniu z zagranicy czy szkoleniu za publiczne pieniądze przez Rafała Trzaskowskiego. Najwyższy czas temu zapobiec i nie dopuścić do tego co dziś dzieje się w Stanach Zjednoczonych!

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie na rozwój Straży Marszu Niepodległości” – pisze Stowarzyszenie “Marsz Niepodległości”.

Czym jest Straż Marszu?

To obywatelska formacja szkolona do ochrony patriotycznych i katolickich wydarzeń. Oprócz Marszu Niepodległości chroniliśmy uczestników takich wydarzeń jak: Marsz Stop 447, Marsz Żołnierzy Wyklętych, Marsz Świętości Życia, Marsze dla Życia i Rodziny, Marsz Powstania Warszawskiego czy Narodowy Marsz Różańcowy.

W ostatnim czasie zabezpieczaliśmy również prelekcje i spotkania autorskie konserwatywnych pisarzy, publicystów i naukowców, których organizatorzy zwracali się do nas o pomoc w związku z groźbami i niebezpieczeństwem fizycznych ataków ze strony środowisk lewicowych.

Podczas tych wszystkich realizacji niejednokrotnie musieliśmy reagować na agresywne zachowania ze strony ekstremistycznych organizacji komunistyczno-anarchistycznych.

Na co zbierają?

Jak podają organizatorzy zbiórki fundusze zostaną przeznaczone na:

-wsparcie prawne dla Strażników
-namioty
-sprzęt łączności
-środki obserwacji
-sprzęt medyczny i środki opatrunkowe
-organizacja szkoleń i kursów z: ratownictwa medycznego/pierwszej pomocy, dowodzenia i procedur sztabowych, łączności.
-organizacja pięciodniowego zgrupowania Straży Marszu Niepodległości w lipcu
-logistyka, koszty transportu
-koszty administracyjne
-dwa magazyny SMN

Zbiórka dostępna jest TUTAJ

ZRZUTKA.PL / TWITTER

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY