Jerusalem Post atakuje dr Kurek. „Koronawirus to judaizacja Europy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Kurek jest zniesławiona ze względu na swoje radykalne tezy dotyczące holokaustu, gdzie zaprzecza polskim zbrodniom przeciwko Żydom, a teraz mówi o żydowskiej kontroli w Europie”, pisze JPOST.

Artykuł odnosi się do wywiadu jaki dr Kurek udzieliła na antenie wRealu24 ponad dwa miesiące temu. Tezy postawione w The Jerusalem Post spłaszczają wywody dr Kurek. W ich świetle polska historyk przedstawia wybuch koronawirusa w Europie jako judaizację, a COVID‑19 służy wprowadzaniu wartości „żydowskich” do „naszej zachodniej kultury chrześcijańskiej”. Dodatkowo przedstawiona jest jako radykalna katolicka pisarka.

Pani Kurek w udzielonym wywiadzie faktycznie zwraca uwagę na judaizację Europy zachodniej. Jednak sposób jej wypowiedzi wskazuje na efekt dłuższego procesu, który następował w Europie, gdzie koronawirus odsłonił ten problem, a nie jak opisuje izraelski dziennik, okazję do wprowadzania w życie żydowskich wartości.

Zobacz: Michalkiewicz o Antifie i plądrowaniu miast USA: To jest dzicz, a nie demonstranci!

Badaczka stosunków polsko-żydowskich powołuje się na słowa lekarza z Hiszpanii, który mówił o przydzielaniu respiratorów, w razie konieczności, osobom bardziej przydatnym społecznie, kosztem starszych i słabszych. Taki rodzaj logiki płynie z Talmudu i jest wbrew katolickiej wartości świętości życia, twierdzi Kurek. Podobnym myśleniem wykazali się również Belgowie.

JPOST podaje, że żadne szanowane media nie zgłaszały o tego typu medycznych praktykach w Hiszpanii, a poza tym doktryna katolicka również pozwala na pewną elastyczność w kwestiach medycznych.

W dalszej części wywiadu Kurek stwierdza, że Żydzi przyjęli zasadę, że są poza krytyką i przypomina, że w armii Hitlera walczyło 150 tys ludzi o żydowskim pochodzeniu, czego świat nie wie. To również nie uszło uwadze izraelskiej prasie, która zaznacza, że hitlerowcy rekrutowali również wśród muzułmanów i afrykańczyków, a tego typu argumenty są wykorzystywane przez radykałów do prowadzenia własnej agendy.

JPOST

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY