Skandal w Płońsku! Chciał zaprosić Dudę na strajk. “Wypad stąd”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Prezydent RP Andrzej Duda.

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas zeszłotygodniowego spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą w Płońsku. Poszło o zaproszenie prezydenta na strajk przedsiębiorców.

Andrzej Duda, podczas wizyty w Płońsku brał udział w uroczystości przekazania 27 promes na zakup wozów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych w województwie mazowieckim.

Gdy prezydent opuszczał siedzibę płońskiej straży pożarnej, podszedł do niego mężczyzna i zwracając się “Panie Andrzeju”, zaprosił na strajk przedsiębiorców. Zaproszenie to bardzo rozzłościło innego człowieka, który nagle użył wobec swego adwersarza wulgarnych słów: – Wypad stąd, k**wa! Złodzieju j**any!

Z informacji, przekazanych mediom przez rzecznika płońskiej policji, Kingę Drężek-Zmysłowską wynika, że agresywny uczestnik spotkania z prezydentem został wylegitymowany. Funkcjonariusze sporządzili notatkę służbową ze zdarzenia. – Do sądu trafi wniosek o ukaranie za zakłócanie porządku i używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym – podsumowała Kinga Drężek-Zmysłowska.

Źródło: DoRzeczy.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY