Lewactwo odleciało! Chcą znieść własność prywatną i wprowadzić obowiązkowy weganizm

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na portalu Krytyka Polityczna, którego retoryka jest niezwykle mocno zakorzeniona w marksizmie oraz lewicowych wartościach, ukazał się skandaliczny artykuł nawołujący m.in do zakazu jeżdżenia samochodami, w których nie ma przynajmniej dwóch miejsc. To tylko jeden z wielu kwiatków i nowatorskich rozwiązań bazujących na komunistycznej logice. Ekologia i walka o lepszy klimat została po raz kolejny sprowadzona do absurdu. Internauci dali temu najlepszy wyraz.

Artykuł zawiera w sobie niezwykle dużo kontrowersyjnych tez. Trudno uciec od wrażenia, iż są one wzorowane na rozwiązaniach komunistycznych.

Mieszkania, samochody….. Z czego jeszcze powinniśmy zrezygnować według lewicowych działaczy?

” Już czas na obowiązkowy weganizm, mniejsze mieszkania i zakaz latania”- To tytuł artykułu, który wzbudził wśród internautów wiele głosów krytyki. Dlaczego? Nie trudno się domyślić.

Jeśli propozycja zniesienia prywatnej własności samochodów wydaje się na razie zbyt radykalna, to może przynajmniej zakażemy jeżdżenia samochodami, w których nie ma przynajmniej dwóch osób”.

To pierwsza z wielu propozycji, dzięki którym będziemy wstanie poprawić jakość powietrza oczywiście według portalu Krytyka Polityczna. Cała publikacja odnosi się przede wszystkim do kwestii mieszkań, samochodów czy latania. W wywodzie można odnaleźć informacje na temat chociażby weganizmu:- Teoretycznie najłatwiejsza wydaje się zmiana diety i porzucenie mięsa. Powinniśmy zrobić to w przeciągu kilku najbliższych lat. Czym szybciej tym lepiej! Lewicowi fanatycy zapomnieli, że jedzenie mięsa jest naturalną czynnością człowieka. Od tysięcy lat ludzie właśnie tak zaspakajali swój głód. Jest to zgodne z tradycją chrześcijańską, która stanowi fundament naszej cywilizacji. Związek między spożywaniem wyrobów mięsnych, a negatywnymi skutkami dla środowiska jest naprawdę znikomy.

Portal odniósł się także do mieszkań:- Spędziwszy ostatnie ostatnie dwa lata w dwie osoby na przestrzeni 36 metrów, jestem przekonany, iż nikt nie potrzebuje więcej niż 18 metrów na głowę, a pewnie starczyłoby i 15 i do tego powinniśmy dążyć. Według Krytyki Politycznej każdy ma dokładnie takie same potrzeby i nie powinien próbować zarobić na większe mieszkanie. Ideałem fanatyków jest stan, w którym ludzie tłoczą się w ciasnych klitkach, w celu rzekomej walki o lepszy klimat. Publicysta tegoż portalu zapominając, że działamy w mechanizmach rynkowych, gdzie każdy ma tak duże mieszkanie na jakie sobie zapracuje, zdaje sugerować, iż skoro jemu wystarczyło 36 metrów kwadratowych to innym także. Niestety dalsza część wywodu postuluje komunistyczne zniesienie własności prywatnej oraz socjalistyczną wizję mieszkalnictwa.

” Poprzeć należy postulat Akcji Socjalistycznej, aby wprowadzić zakaz posiadania więcej niż jednego mieszkania, a docelowo może nawet znieść własność prywatną powyżej 15 metrów kwadratowych”.

Chyba nie można mieć już najmniejszych wątpliwości, iż pod płaszczykiem walki o ekologię, lewicowi fanatycy chcieliby nas cofnąć do czasów głębokiej komuny. Zakaz posiadania więcej niż jednego mieszkania, a docelowo zniesienie własności prywatnej powyżej 15 metrów kwadratowych to swoisty powrót do czasów PRL w pełnym tego słowa znaczeniu. Kolejne postulaty zakrawają już o groteskę.

” W bliskiej przyszłości ciepłe prysznice powinny przysługiwać nam nie częściej niż raz w tygodniu, a ciepłe kąpiele ewentualnie raz w miesiącu”

Chyba nie trzeba wspominać, iż wdrożenia takiego działania niesie ze sobą wiele negatywnych skutków. Prócz tego portal jawnie kontestuje prawo do rozporządzania swoim domowym ogniskiem, wedle własnej nieskrępowanej woli.

“Obiecująco wygląda również redukcja liczby podróży lotniczych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych”.

Prócz uderzenia w mieszkalnictwo czy przemysł samochodowy, proponowane są także rozwiązania, które docelowo mogłyby zakazać lotów samolotowych. Zapomniano o fakcie, że podniebne maszyny stanowią najbezpieczniejszy środek lokomocji. Co w sytuacji kiedy będziemy musieli odwiedzić daleki kraj i dostać się do niego niezwłocznie? Odpowiedzi na to pytanie nie należy szukać w omawianej publikacji.

To tylko kilka kwiatków, które stanowią szereg bezpodstawnych, niepopartych żadnymi realnymi danymi statycznymi, uderzeń w naszą wolność. Postulaty Krytyki Politycznej sprowadzają się do powtórnego nadania państwu omnipotencji nad obywatelem. Ekologia i walka o zdrowe środowisko stanowią jedynie pretekst do odwiecznego celu lewicy, jakim jest powrót do komunistycznych i marksistowskich ideałów, tak głęboko wpisanych w ich polityczną filozofię.

Oburzeni internauci kpią z lewicowych bredni

Internauci kpią z lewicowych bredni. Nawet najzagorzalsi zwolennicy ekologi widzą w tych postulatach powrót do komunistycznej filozofii politycznej.

To jedynie niektóre z wielu komentarzy. Internauci zwyczajnie mają swój rozum i pamiętają, że czasy komunizmu skończyły się 30 lat temu i powrót do nich stanowi największe zagrożenie dla naszego kraju.

Krytyka Polityczna

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY