Okrutna matka wyrzuciła dziecko przez okno

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

W niedzielę rano w Rybniku omal nie doszło do tragedii. Okrutna, młoda matka wyrzuciła swoje niespełna roczne dziecko przez okno na pierwszym piętrze. 11-miesięcznemu chłopcu na szczęście nic poważnego się nie stało, a kobieta została zatrzymana przez policję.

Około 8 nad ranem w niedzielę matka 11-miesięcznego dziecka wyrzuciła niemowlę przez okno. Mieszkanie było usytuowane na pierwszym piętrze. Na całe szczęście małemu chłopcu nic się poważniejszego nie stało. Okrutna kobieta została zatrzymana przez policję.

Do sprawy odniósł się radny Rybnika Henryk Cebula, który w czasie wydarzenia przebywał z rodziną w miejskim kościele, a zarazem sąsiad tej rodziny – “Kiedy to się stało, byłem z rodziną na mszy w kościele. Słyszeliśmy tylko sygnały służb ratunkowych. Nie spodziewaliśmy się, że rozegrał tu się taki dramat. To normalna rodzina, nie słyszałem tu nigdy awantur” – relacjonował.

Zobacz także: Hiszpański statek wycieczkowy objęty kwarantanną. Na pokładzie 26 Polaków

Za pomocą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego chłopiec został przetransportowany do szpitala. Lekarze oceniają stan dziecka jako stabilny.

Natomiast 34-letnia matka została aresztowana. W trakcie dokonywania czynu była trzeźwa Trwa prokuratorskie dochodzenie w tej sprawie – “Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ustalamy okoliczności zdarzenia” – potwierdziła rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rybniku Bogusława Kobeszko.

wp

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY