Morderstwo podczas wideokonferencji. Syn zabił ojca i uciekł przez okno

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło na przedmieściach Long Island. Członkowie grupy anonimowych alkoholików ujrzeli na żywo morderstwo 72-latka, który został zaatakowany przez swojego syna. Mężczyzna po zabójstwie przykrył ofiarę i uciekł przez okno kalecząc się przy tym. Po godzinie został ujęty przez służby.

Podczas wideokonferencji na Zoomie doszło do makabrycznego zdarzenia. Świadkowie z grupy Anonimowych Alkoholików ujrzeli na żywo morderstwo ich 72-letniego kolegi. Mężczyzna w trakcie zabójstwa przebywał we własnym domu, gdy nagle otrzymał cios nożem i osunął się na ziemię. Uczestnicy spotkania zobaczyli prawdopodobnie nagiego mężczyznę.

“Dżentelmen, który wydawał się zarówno nagi, jak i łysy, miał też tatuaż na lewym ramieniu, zrywał z łóżka prześcieradła. Następnie położył je na podłodze, jakby kogoś przykrywał” – relacjonuje jeden ze świadków zbrodni.

Zobacz także: Andrzej Duda o Trzaskowskim: On mówi, a ja robię – taka jest różnica

Morderca przykrył ciało prześcieradłem, po czym uciekł przez okno odnosząc przy tym drobne urazy. Służby zostały powiadomione o zabójstwie. Godzinę później 32-letni mężczyzna został odnaleziony przez policję zaledwie milę od miejsca zdarzenia. Zabójcą okazał się być syn zamordowanego. Został oskarżony o zabójstwo drugiego stopnia.

tvp.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY