Mocne słowa Latkowskiego: “Nie ma bardziej zakłamanego środowiska, niż dziennikarze, aktorzy i celebryci”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Latkowski

/ Źródło- Youtube

-“Nie jestem zaskoczony reakcją, trywializowaniem”. – powiedział na antenie Radia Zet  Sylwester Latkowski podczas rozmowy o jego autorskim filmie: “Nic się nie stało.”  Zwrócił się także do prowadzącej:- “Pani oglądała inny film. Proszę jeszcze raz go obejrzeć.”

“Oni są bezkarni i wyjęci”

Wspominając o Jacku Karnowskim, prezydencie Sopotu, Latkowski stwierdził :”- Nienawidzi Kurskiego, TVP, jest przeciwnikiem obecnego rządu, a mówi wprost. Pani uważa, że on wyssał sobie to z palca- to, co Pani usłyszała?” Dodał również:”-  Prezydent Sopotu na trzeźwo powiedział to, co powiedział. Ludzie mediów, aktorzy i celebryci to jest największa elita. Oni są bezkarni i wyjęci, bo nic nie muszą robić, przepraszać.”

Na pytanie prowadzącej program Beaty Lubeckiej o konkretne dowody, które mógł zawrzeć w filmie, Latkowski odpowiedział:”- Autor filmu operuje insynuacjami? To jest Pani zdanie.” Podkreślił, że w film przedstawia ludzi, którzy “w momencie, kiedy trzeba było robić tę sprawę, utrudniali zrobienie jej”.

Autor filmu skrytykował także ostro Kubę Wojewódzkiego oraz Borysa Szyca, ponieważ jak powiedział:”- Różnica pomiędzy Wojewódzkim, Szycem a Karnowskim jest taka, że Karnowski mówi to na trzeźwo, a Szyc i Wojewódzki większość swojego życia zamienia w aktorstwo i pajacowanie.”

Sylwester Latkowski podsumował także surowo środowisko mediów i celebrytów:”- My, media, dziennikarze, aktorzy, celebryci, reżyserzy jesteśmy największymi hipokrytami. Mieszamy ludziom w głowach. Jak zdecydujemy kogoś zabić, to zabijamy.”

ŹRÓDŁO: WIADOMOŚCI.RADIOZET

Zobacz też: Morderstwo podczas wideokonferencji. Syn zabił ojca i uciekł przez okno

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY