Małopolska: Udusiła córeczkę i chciała się zabić

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Policja

/ fot. maxpixel

W Małopolsce doszło do tragedii. 41-letnia kobieta udusiła poduszką swoją pięcioletnią córeczkę. Po tym zabójstwie sama próbowała się zabić. Babcia dziewczynki po przyjściu do mieszkania odkryła zwłoki dziecka oraz kobietę w stanie agonalnym. Prokuratura bada sprawę i czeka na przesłuchanie zabójcy dziecka.

W nocy ze środy na czwartek w małopolskiej miejscowości w gminie Babice doszło do prawdziwej rodzinnej tragedii. Z nieznanych powodów 41-letnia kobieta udusiła poduszką swoją pięcioletnią córkę. Następnie podjęła próbę samobójczą. Życie morderczej matki uratowała starsza kobieta, która przyszła w odwiedziny do wnuczki.

Zobacz także: Odmrażanie gospodarki. Rzecznik rządu podaje szczegóły

Po przyjściu do mieszkania babcia małego dziecka odkryła zwłoki dziewczynki oraz jej matkę w stanie agonalnym po próbie samobójczej. Na miejsce wezwała odpowiednie służby. 41-latka znajduje się obecnie pod opieką medyczną oraz pod stałym nadzorem psychiatrów.

Chrzanowska policja oczekuje na poprawę zdrowia kobiety, aby rozpocząć procedurę przesłuchania sprawcy. Prokuratura będzie badać sprawę i ustalać prawidłowy przebieg morderstwa. Służby nie ujawniły do tej pory więcej szczegółów.

rmf24

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY