Czerniak kandydatem na Prezydenta? W sieci zawrzało! “Skoro startował Bolek to podoficer ZOMO też może”

Dodano   0  
  Loading

Przedstawicielka Stowarzyszenia STOP NOP, które sprzeciwia się szczepieniom sugeruje, że Hubert Hubert Czerniak wystartuje w wyścigu o prezydenturę. W sieci zawrzało.

Justyna Socha ze środowiska STOP NOP opublikowała w mediach społecznościowych wpis, którym sonduje poparcie dla jej znajomego dr Huberta Czerniaka, który rzekomo miałby kandydować na urząd Prezydenta.

Przypomnijmy, że wczoraj Naczelny Sąd Lekarski skazał Czerniaka na dwa lata zakazu wykonywania zawodu, ponieważ jego tezy głoszone w Internecie są niezgodne z wiedzą medyczną.

“Podoficer Zomo”

Sprawę potencjalnej kandydatury skomentował dla naszego portalu publicysta Radosław Patlewicz: -W historii III RP startowali zarówno lepsi jak i gorsi od Huberta Czerniaka. Mieliśmy choćby Lecha Wałęsę agenta SB ps. „Bolek”, który na pożegnanie podawał nogę zamiast ręki. Na jego tle były podoficer ZOMO opowiadający bajki o 100 królach Polski przed Mieszkiem I nie jest jakoś specjalnie kontrowersyjny

Natomiast redaktor telewizji internetowej wRealu24 Krzysztof Lech Łuksza tak odnosi się do sprawy: –Uważam, że to trochę dziwne, że asystentka społeczna Grzegorza Brauna z Konfederacji sonduje start konkurencyjnego kandydata wobec Krzysztofa Bosaka, przedstawiciela tejże Konfederacji. Sam pomysł oceniam jako mało poważny. Zastanawia też tak ochocze poparcie Krzysztofa Woźniaka, “Atora” dla tej inicjatywy [Poparł ten pomysł w komentarzu]. Czyżby zależałoby mu na osłabieniu kandydatury Bosaka?

Hubert Czerniak nie ogłosił oficjalnie swojej kandydatury.

FACEBOOK

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY