Wiceminister zdrowia odczytał SMS od Sławomira Neumana ws. maseczek. Polityk zareagował błyskawicznie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. gov.pl

Sławomir Neuman w odpowiedzi na odczytanie jego wiadomości przez wiceministra zdrowia, zwołał konferencję. Polityk odparł zarzuty i wdał się w słowną polemikę z dziennikarzem TVP info.

Zamieszania Ciąg Dalszy

Podczas dzisiejszej konferencji Janusza Cieszyńskiego, wiceministra zdrowia, politycy PO postanowili zakłócić wywód członka PIS. Co jeszcze bardziej zaskakujące podczas sprzeczki, został odczytany SMS, jednego z prominentnych działaczy Platformy- Sławomira Neumana.

Polityk podczas briefingu prasowego odniósł się do zaistniałej sytuacji. Neuman podtrzymywał i podnosił te same hasła, które dziś pobrzmiewały z ust jego partyjnych kolegów- Sławomira Nitrasa oraz Marina Kierwińskiego. Zainteresowany utrzymywał, iż w związku z zamieszaniem wokół maseczek, Łukasz Szumowski powinien podać się do dymisji.

Neuman dość nerwowo tłumaczył kwestię wiadomości, którą miał skierować do wiceszefa resortu zdrowia Janusza Cieszyńskiego. Podczas konferencji sprawę tłumaczył następująco:- Niestety na maila od przedsiębiorcy nie było żadnej odpowiedzi. Sam przeprowadził proces uzyskania atestu. Uzyskał go po 30 dniach i do dziś nikt z rządu nie był zainteresowany zakupem atestowanych maseczek. Procedury atestów także nie zostały udrożnione. Zdaniem byłego szefa poselskiego klubu PO, działania obecnej władzy w tym aspekcie, nie służą absolutnie polskim firmom i uczciwym przedsiębiorcom. Oto wiadomość jaką opublikował dziś na swoim twitterowym profilu wiceminister zdrowia.

https://twitter.com/jciesz/status/1263037280979124225?s=20

Ostra wymiana zdań między Neumanem, a dziennikarzem TVP info

Doszło do spięcia pomiędzy politykiem opozycji, a dziennikarzem TVP Info Miłoszem Kłeczkiem. Neuman był uprzejmy zwrócić się do pytającego w niezwykle ostrym tonie:- Proszę Pana, bo nie powiem dziennikarz. Miłosz Kłeczek nie pozostał dłużny działaczowi PO. Neuman uciął wątek sugerując, iż stacji zostanie założona kolejna sprawa.

Wiceminister odpowiada

Janusz Cieszyński w programie” Newsroom”, odniósł się do całej sytuacji. Podkreślił, iż odczytanie wiadomości Neumana miało cel unaocznia, że każdy może wyjść ze swoją” ofertą”. Według zapewnień Cieszyńskiego wszystkie nabyte towary miały” certyfikaty”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY