Brudziński niezwykle ostro komentuje produkcję Latkowskiego. ” To zboczone świnie, a nie żadni artyści”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Po premierze filmu” Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego do zagadnienia odniósł się jeden z prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości, europarlamentarzysta, dawny Minister Spraw Wewnętrznych Joachim Brudziński. Działacz Zjednoczonej Prawicy zamieścił niezwykle ostry wpis”-Mówienie w kontekście pedofilii o celebrytach, artystach, dziennikarzach politykach czy księżach to czysty eufemizm- skwitował Brudziński.

W środę w kanale pierwszym Telewizji Polskiej, został wyświetlony film produkcji Sylwestra Latkowskiego” Nic się nie stało”

Zdecydowana reakcja Joachima Brudzińskiego

Film dotyczył sprawy” Krystka,” Turka” oraz sopockich klubów, w których miało dochodzić do aktów gwałtu na nastolatkach. Jedna z ofiar czynu zabronionego – 14 letnia Anaid popełniła samobójstwo. Produkcja miała stanowić swoistego rodzaju odpowiedź na emisję” Zabawa w chowanego” braci Sekielskich. Film zrobił absolutną furorę. Najważniejsi politycy w Polsce poczęli szybko reagować. Wiceminister w resorcie sprawiedliwości Pan Michał Wójcik, po filmie zakomunikował, iż w prokuraturze- na polecenie Zbigniewa Ziobry-zostanie powołany nadzwyczajny zespół, który wnikliwie zbada tę sprawę.

Jedną z osób, która odniosła się do produkcji był były szef szef MSWiA, dziś europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński. Polityk nie szczędził krytycznych uwag i ostrych sformułowań.

“Mówienie w kontekście pedofilii o celebrytach, artystach, dziennikarzach, politykach czy księżach to czysty eufemizm. To zboczone świnie są, a nie żadni artyści. Szczytem hipokryzji jest piętnowanie pedofilii w kościele, a relatywizowanie tych zboczeńców w innych środowiskach”. Wpis znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy, że w sopockich klubach Zatoka Sztuki oraz Dream Club miało dochodzić do stręczenia i wykorzystywania seksualnego nastoletnich dziewczyn. Głównymi antagonistami produkcji są Krystian W., ps. Krystek i Marcin T.ps. Turek. Na temat tragedii Anaid wielokrotnie rozpisywała się” Gazeta Wyborcza”. Latkowski z Michałem Majewskim opisali zaistniałą sytuacje na łamach” Wprost”.

Nagonka na kościół

Wśród wielu komentarzy nie brakuje tych, które bezpośrednio uderzają w struktury kościelne. Ciężko nie zauważyć, iż mimo relatywnie znikomej liczby duchownych dopuszczających się czynów pedofilskich, opinia publiczna z sercem wyraźnie po lewej stronie, próbuje zdyskredytować instytucje kościoła. Oto dwa przykłady najlepiej ilustrujące tę tezę.

Miejmy nadzieję, że autory wpisów, którzy nie dostrzegają szerszego problemu jakim jest pedofilia, zreflektują się i przestaną wykorzystywać kościół katolicki do swych manipulacji.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY