Marek Citko nie boi się lewicy! Zdecydowane słowa o aborcji byłego reprezentanta polski

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Nie dyskutuję z Dekalogiem, w którym jest jasno napisane: „Nie zabijaj”. Pan Bóg jest Panem życia i śmierci. Nie ma „ale”, jestem przeciw aborcji. Dla człowieka wierzącego prawo Boże powinno być na pierwszym miejscu – wskazał Marek Citko, były piłkarz, w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”. 

Wątpliwości nie miał jednak Marek Citko. W rozmowie z “Naszym Dziennik” były reprezentant Polski postawił na odważne wyznanie swojej wiary! – Nie dyskutuję z Dekalogiem, w którym jest jasno napisane: „Nie zabijaj”. Pan Bóg jest Panem życia i śmierci. Nie ma „ale”, jestem przeciw aborcji. Dla człowieka wierzącego prawo Boże powinno być na pierwszym miejscu – powiedział otwarcie Citko.

To właśnie wiara miała mu pozwolić uporać się z hazardem. Były piłkarz FC Aarau, Legii Warszawa czy Widzewa Łódź teraz dzieli się z młodymi piłkarzami swoją historią. – Dzięki Bogu udało się mi oprzytomnieć i wyjść z tego nałogu. Dziś tym trudnym doświadczeniem dzielę się z młodymi piłkarzami, ostrzegam, by nie popełniali błędów, które niszczą życie – dodał w rozmowie z “Naszym Dziennikiem”.

Marek Citko to dziesięciokrotny reprezentant kraju. W barwach kadry Polski strzelił dwie bramki. Przez niemal całą karierę grał w polskiej ekstraklasie, choć miał okazję wyjazdu chociażby do Premier League. Chciało go Blackburn Rovers. Za granicą grał w FC Aarau, Hapoelu Beer Szewa czy Yverdon-Sport.

RADIO MARYJA

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY