Bosak o Trzaskowskim: “Nie pomożemy w zbiórce podpisów” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Media Narodowe

Krzysztof Bosak udzielił komentarz w Mediach Narodowych. Zaprzeczył pogłoskom o rzekomej pomocy przy zbiórce podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Odpowiedział również na apel Kai Godek w sprawie aborcji.

Polityk Konfederacji w wywiadzie dla Mediów Narodowych powiedział, że Rafał Trzaskowski ma lewicowe poglądy i z łatwością mógłby działać w Lewicy – “Reprezentuje lewe skrzydło Platformy. Spokojnie mógłby działać w obozie lewicowym” – uważa również, że ta kandydatura może odciągnąć wyborców od Władysława Kosiniaka-Kamysza i Szymona Hołowni, co zbliżyłoby go do II tury.

Zobacz także: Jan Paweł II był wielkim przeciwnikiem aborcji. Jak bardzo zapominamy o istocie nauczania Papieża Polaka?

Stanowczo zaprzeczył również pogłoskom, jakoby Koalicja Obywatelska prosiła działaczy Konfederacji o pomoc przy zbiórce podpisów – “Faktem jednak jest, że jeden z posłów dostał przez pomyłkę wiadomość o mobilizacji struktur do zbiórki podpisów. To pokazuje, że boją się bardzo krótkiego terminu na zbiórkę” – ocenił Krzysztof Bosak.

“Jeśli ktoś sobie wyobraża, że Jarosław Kaczyński usiądzie do stołu z Konfederacją i będzie najbardziej kontrowersyjne dla siebie projekty negocjował mając większość w Sejmie to jest w głębokim błędzie” – powiedział kandydat na prezydenta odpowiadając tym samym na apel Kai Godek wobec rozpoczęcia rozmów z kierownictwem PiS w sprawie ustawy o zatrzymania aborcji.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY