Nastolatka wywieziona do lasu i pobita brutalnie kijem golfowym

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

fot. policja.pl / fot. policja.pl

Z spod mieszkania we Włodawie (województwo lubelskie – red.) została zabrana nastolatka przez jej 19-letniego kolegę. Mężczyzna wywiózł ją do lasu, gdzie na 16-latkę oczekiwała jej starsi znajomi. Młoda dziewczyna miała być winna 23-latce około 1000 złotych, została ciężko pobita.

W okolicach Włodawy doszło do ciężkiego pobicia 16-latki kijem golfowym. Dziewczynę zabrał ją 19-letni kolega spod jej mieszkania. Następnie nastolatka została wywieziona do lasu, gdzie czekała na nią 29-letnia znajoma i 23- mężczyzna z Chełmna.

Zobacz także: Prezydent Duda ogłasza zmiany w programie „Czyste powietrze”

Tam doszło do kłótni pomiędzy młodą dziewczyną, a starszą kobietą, która chciała odzyskać rzekome 1000 złotych wcześniej pożyczone nastolatce. W pewnym momencie 29-latka przeszła do czynów brutalnie bijąc młodą kobietę kijem golfowym. Następnie kazała ona 19-latkowi odwieźć dziewczynę do jej domu.

Matka 16-latki zgłosiła sprawę na policję i jeszcze tego samego dnia 29-letnia dziewczyna oraz 19-latek zostali zatrzymani przez włodawskich funkcjonariuszy policji.

Postępowanie karne

Jak się później okazało 19-letni znajomy nastolatki to mężczyzna z szeroką kartoteką policyjną. Był już notowany za pobicie. Natomiast 29-latka w przeszłości ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Teraz obojgu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu doszło do podobnej sytuacji w powiecie chełmskim. Także 16-latka została pobita przez swojego partnera. Do kłótni i pierwszej wymiany ciosów doszło już w aucie, gdzie siedział 22-latek i 46-letnia kobieta. Wraz ze 17-letnim sprawcą byli najbliższą rodziną. Cała trójka została zatrzymana na tymczasowe trzymiesięczny areszt.

polsatnews

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY