REKLAMA

Artur Dziambor przyjął wyzwanie od Korwina. Zobacz jak rapuje!

Artur Dziambor w roli rapera.

REKLAMA

Poseł Konfederacji poszedł za przykładem swojego partyjnego kolegi i także postanowił włączyć się w akcję Hot16challenge2. Trzeba przyznać, że nagranie wyszło znakomicie.

Obyło się bez kontrowersji

Artur Dziambor nie użył tak dosadnych sformułowań jak Janusz Korwin Mikke, ale trzeba dostrzec , że momentami było ostro. Oto niektóre z fraz , wyśpiewanych przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych polityków Konfederacji:

” Nie rozdawaj co nie twoje to lewaku są rozboje”

Rządy dobre, rządy hojne tylko ludzie krowy dojne

„Wbij do głowy wreszcie sobie, państwo tuczy się na Tobie”

To jest właśnie prawda taka, wyjawiona przez prawaka, jeśli dalej wolisz social znajdź telefon do lewaka

Poseł podczas nagrania zachęcał do wsparcia inicjatywy:- Ten kawałek jest po to, żeby pomagać. Pod nagraniem są linki, w które trzeba kliknąć. Wejdźcie! Wpłaćcie! Przyłączcie się! Linkujcie! Niech nas usłyszy jak najwięcej!

Artur Dziambor udowodnij, że prócz oratorskiego talentu, świetnie odnajduje się w roli rapera. W piosence nie brakowało mocnych haseł, ale na tle prezesa partii Korwin, były członek Unii Polityki Realnej wypadł dość łagodnie. Sama idea akcji również została zaakcentowana, mianowicie polityk do nagrywania następnych kawałków nominował Sławomira Mentzena z którym współpracuje od lat , Patryka Marjana oraz Krzysztofa ” Atora” Woźniaka.

Idea Przedsięwzięcia

Zorganizowany w kontekście walki z koronawirusem Hot16challenge2 rozwija się niezwykle dynamicznie. Dość powiedzieć, że w akcji wzięło udział wielu znanych postaci ,m.in. RPO Adam Bodnar, Monika Brodka, Daria Zawiałow, Klocuch, Norbi, Paweł Domagała, Zbigniew Stonoga, Tata Maty i Jakub Żulczyk.

Hot 16 to nie tylko dobra zabawa i możliwość poznania swych wokalnych umiejętności, ale także szansa pomocy w zdobyciu środków na zbiórkę utworzoną na portalu siepomaga.pl. Czekamy na wokalne” popisy” kolejnych konfederatów oraz innych, znanych postaci życia publicznego.

REKLAMA

Komentarze