Urbaniak ostrzega: Restrykcje i obecne przepisy mogą być wykorzystywane do uciszania przeciwników politycznych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Michał Urbaniak / fot. YT/Media Narodowe

Poseł Konfederacji Michał Urbaniak w “Stanie Zakażenia” w Mediach Narodowych ostrzegł, że rząd może wykorzystywać obecne przepisy dotyczące kwarantanny i kar finansowych, by “uciszać” swoich przeciwników politycznych.

Jestem przekonany, że PiS, czy rząd i służby państwowe będą wykorzystywać ten przepis z rozporządzenia, by swoich niewygodnych przeciwników politycznych – którymi przedsiębiorcy na strajku są – uciszyć. Kwarantanna założona automatycznie może być swego rodzaju kagańcem – powiedział poseł Michał Urbaniak w rozmowie z Dominikiem Cwikłą.

Czy tak jest na 100 proc.? Nie jest mi dane stwierdzić. Ale tak to widzę – dodał Urbaniak.

Odniósł się także do fali hejtu, szczucia oraz gróźb wobec Zuzanny Wiewiórki z Fundacji Pro – Prawo do Życia. Jak zadeklarował, jest w kontakcie z atakowaną rodziną i zapewnia, że jest gotowy pomóc, jeśli pojawi się taka konieczność.

Mamy tu standardową wojnę cywilizacji. Z jednej strony cywilizacja śmierci reprezentowana przez lewicowo-neoliberalne środowiska, z drugiej cywilizacja łacińska wywodząca się z chrześcijaństwa, która broni życia. Jasno widać, kto po jakiej stronie jest – ocenił.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY