Strajk przedsiębiorców w Warszawie zakończony karami finansowymi i aresztami domowymi! Bąkiewicz: “Ich sytuacja będzie coraz gorsza”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Bąkiewicz ocenia, że postulaty strajku przedsiębiorców “nie są tak przejrzyste i jasne, a z drugiej strony sytuacja przedsiębiorców będzie się pogarszała w czasie”.

– Tu nie chodzi tylko o przedsiębiorców. Bo nastąpi efekt naczyń połączonych. Przedsiębiorcy zatrudniają pracowników, pracownicy mają swoje kredyty, przedsiębiorcy też – powiedział w programie “Temat Dnia” prezes Rot Niepodległości Robert Bąkiewicz.

– Wiele lat byłem przedsiębiorcą i wiem, że nasi przedsiębiorcy działają na takim poziomie rolowania długu. Czyli jeśli funkcjonujemy na rynku, to cały czas rolujemy te długi. Dług gdzieś pracuje i jesteśmy wypłacalni – dodał Bąkiewicz.

Na uwagę prowadzącego rozmowę Dominika Cwikły, że Paweł Tanajno to człowiek o antyklerykalnych poglądach, odpadł, że “trzeba rozróżniać Pawła Tanajno, który staje się twarzą tego protestu, a ludzi, którzy mają olbrzymie problemy finansowe i chcą, by polski rząd zareagował na ich niedolę”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY