Biskupi apelują o przeciwstawienie się antykatolickiej tyranii “Preludium do powstania Rządu Światowego”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Duchowni oraz świeccy katolicy wystosowali publiczny apel do Kościoła i świata. Biskupi proszą o przeciwstawienie się antykatolickiej tyranii, próbującej zawładnąć światem. Obawiają się oni, że obecna panika spowodowana koronawirusem może być preludium do stworzenia światowego rządu.

Szerokie gremium kardynałów, biskupów oraz kapłanów wraz z lekarzami, naukowcami i organizacjami katolickimi wystosowało wspólny apel do ludzi Kościoła Katolickiego oraz całego świata. W liście przedstawili oni swoje obawy związane z epidemią oraz wykorzystaniem powszechnej paniki przez antykatolickich wpływowych ludzi do stworzenia światowego rządu.

“Fakty wykazały, że pod pretekstem epidemii COVID-19 w wielu przypadkach zostały naruszone niezbywalne prawa obywateli przez ograniczanie w sposób nieproporcjonalny i nieuzasadniony ich podstawowej wolności, w tym również korzystania z wolności kultu, wypowiedzi i przemieszczania się. Zdrowie publiczne nie powinno i nie może stać się usprawiedliwieniem dla deptania praw milionów osób na całym świecie, nie mówiąc już o zwolnieniu władz cywilnych z obowiązku podejmowania działań dyktowanych mądrością i mających na celu wspólne dobro; jest to tym prawdziwsze, im większe są wątpliwości rodzące się u wielu w odniesieniu do rzeczywistego ryzyka zakażenia, niebezpieczeństwa i odporności wirusa. Wiele światowej sławy autorytetów z dziedziny nauki i medycyny potwierdza, że alarm podniesiony przez media w związku z COVID-19 nie wydaje się w pełni uzasadniony” – czytamy w komunikacie duchownych i świeckich.

Zobacz także: Absurd nad absurdy! W sobotę cisza wyborcza, przed wyborami, które się nie odbędą

Dalej czytamy w apelu obawy związane z faktem epidemicznym, który może zostać wykorzystany przez wpływowe osoby na świecie – “Na podstawie oficjalnych danych dotyczących wpływu epidemii na liczbę zgonów mamy powody, by sądzić, że istnieją siły, które mają interes w wywoływaniu paniki wśród ludności wyłącznie celem trwałego narzucenia niedopuszczalnych form ograniczania wolności, kontroli osób i śledzenia ich ruchów. Te nieliberalne tryby narzucania są niepokojącym preludium do powstania Rządu Światowego wymykającego się spod wszelkiej kontroli”.

Wymieniono również szkody jakie wyrządza powszechna panika na świecie w tym gospodarcze, społeczne i polityczne. Wskazują izolację jako czynnik szkodliwy dla społeczeństwa oraz jego podstawowej komórki jaką jest rodzina. Takie działania mają na celu łatwą kontrolę i dominację nad obywatelami.

W liście potępiono również przymus szczepionek, które są nieskuteczne lecz gwarantują firmom farmaceutycznym znacznie większe zyski – “Przypominamy też, jako Duszpasterze, że przyjmowanie przez katolików szczepionek, w których stosowany jest materiał pochodzący z usuniętych płodów, jest niedopuszczalne z moralnego punktu widzenia” – przypominają duchowni.

“Walka z COVID-19, jakkolwiek poważna, nie może być pretekstem do tego, by wtórować niejasnym intencjom podmiotów ponadnarodowych, które mają w tym projekcie potężny interes handlowy i polityczny. W szczególności obywatelom należy zapewnić możliwość odrzucenia takich ograniczeń wolności osobistej, bez nakładania jakichkolwiek kar na osoby, które nie zamierzają skorzystać ze szczepionek, metod śledzenia i wszelkich innych środków o analogicznym charakterze” – ostrzegają.

W apelu do mediów duchowni i świeccy proszą o rzetelne przekazywanie informacji na temat COVID-19. Przestrzegano przed instrumentalnym wykorzystaniem swoich wpływów do siania paniki wśród społeczeństwa, pomagając wpływowym ludziom osiągnąć swój skryty cel.

“Módlmy się z wiarą do Pana, aby chronił Kościół i świat. Niech Najświętsza Dziewica, Wspomożycielka Chrześcijan, zmiażdży głowę starodawnego Węża i zniweczy plany dzieci żyjących w ciemności” – zakończyli modlitwą swój apel do katolików i całego świata jego twórcy

Pod treścią tego listu podpisali się tacy duchowni jak bp. Carlo Maria Vigano, kard. Gerhard Muller – były Prefekt Kongregacji Nauki i Wiary, kard. Joseph Zen Ze-kiun, metropolita Astany abp. Tomasz Peta, abp. Jan Paweł Lenga i inni wraz z grupą szanowanych naukowców i lekarzy.

Cała treść apelu dostępna tutaj.

pch24

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY