REKLAMA

Sumliński: „Polska potrzebuje prezydenta suwerennego, a nie troszczącego się o inne nacje. Tu jest Polska, a nie Polin” [WIDEO]

REKLAMA

Gościem kolejnej Rozmowy Mediów Narodowych był Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy, pisarz, człowiek, który bacznie obserwuje to, co dzieje się m.in. na polskiej scenie politycznej. W programie wskazywał na cechy, jakie powinien posiadać dobry prezydent.

Prezydent powinien być prawdomówny, dbający o polską rację stanu, a nie o inne nacje, dla którego wiara naszych przodków będzie niezwykle ważna, dla którego najważniejsza będzie Polska i Polacy. Jest takie powiedzienie: „Jeśli myślisz – nie mów, jeśli mówisz – nie pisz, jeśli piszesz – nie podpisuj”. Ja bym chciał, aby mój prezydent to samo mówił, to samo robił, to samo pisał i to samo podpisywał, czyli był człowiekiem wartości – wskazywał Wojciech Sumliński.

Na pytanie dotyczące oceny obecnego zamieszania dotyczącego wyborów prezydenckich stwierdził, że gry, jakie toczą się pod przykrywką wirusa, są po prostu obrzydliwe.

– Politycy bawią się w swoje gierki i układanki. Patrzę na to z bardzo dużym niesmakiem. Powiem jedno: ci, którzy bawią się nami jak kukiełkami, powinni się wstydzić i zastanowić, co wyprawiają – oceniał gość Rozmowy Mediów Narodowych.

W temacie trwającego kryzysu dziennikarz śledczy wskazywał, że już niedługo przedstawi konkretne informacje co do tego, w jaki sposób epidemia wykorzystywana jest do realizacji celów politycznych i nie tylko. – Myślę, że na przełomie maja i czerwca wraz z kolegami przedstawimy coś więcej, niż tylko teorie – mówił.

REKLAMA

Komentarze