Józwiak: Trwa chaos wokół wyborów prezydenckich [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dr Bartosz Józwiak.

/ Fot. YouTube/MediaNarodowe

Były poseł, dr Bartosz Józwiak wypowiedział się w temacie nadchodzących wyborów prezydenckich. Trwający chaos komplikuje w znacznym stopniu proces wyborczy. Opowiedział również o stosunkach w obecnym obozie rządzącym.

Dotychczasowy chaos spowodowany ze sposobem realizacji wyborów prezydenckich oraz terminem ich przeprowadzenia prowadzi do zgrzytów wewnątrz obozu rządzącego. Na łamach Mediów Narodowych dr Bartosz Józwiak stwierdził, że nie podoba mu się szantażowanie posłów Porozumienia, lecz zdaje sobie sprawę z tego, iż tak wygląda Polska polityka.

Zobacz także: Microsoft otrzymał od Morawieckiego pozwolenie na ekspansje w Polsce

Redaktor Agnieszka Jarczyk zapytała się byłego posła, czy posłowie Porozumienia sprzeciwią wobec swojego prezesa – “Myślę, że będzie ich więcej. To jest normalne. Sytuacja w jakiej znalazło się Porozumienie, czyli być albo nie być w rządzie, utrzymać swoje stanowiska, to jest sytuacja bardzo trudna dla każdego ugrupowania” – stwierdził Józwiak.

Jego zdaniem Jarosław Kaczyński od pewnego czasu wypychał swoich koalicjantów do samodzielnej egzystencji – “Jarosław Kaczyński sam zbudował dwa ugrupowania, które z nim współrządzą, ale muszą działać samodzielnie. To musiało prędzej lub później doprowadzić do pewnego konfliktu” – powiedział prezes UPR.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY