Barełkowski: Stanięcie w prawdzie może być zabójcze dla rządu Morawieckiego [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Piotr Barełkowski

Piotr Barełkowski / Fot. YouTube/Media Narodowe

Możliwy jest scenariusz, że żyjemy w kłamstwie, w obłudzie, że skrajnie nie ma pieniędzy w budżecie, a prawda kreowana przez publiczne media dotycząca polskich możliwości jest oszustwem. W tej sytuacji stanięcie w prawdzie mogłoby być alternatywą dla rządu, jednak z uwagi na okres przedwyborczy oznaczałoby to polityczne samobójstwo – powiedział na antenie Mediów Narodowych prezes Izby Polskich Przedsiębiorców Piotr Barełkowski

Przedsiębiorca w programie przekonywał, że pozornie dobre wyniki finansowe to efekt dociskania małych i średnich firm. Pieniądze z uszczelniania systemu wokół mafii vatowskich znajdują się w jego ocenie tylko na papierze. Stanięcie w prawdzie, przyznanie, że to polscy przedsiębiorcy i ich pracownicy są solą tej ziemi może być zabójcze, bo jest to niezgodne z obecną narracją, która na mężów opatrznościowych kreuje firmy państwowe przywożące maseczki gigantycznymi samolotami.

Przedsiębiorcy czują się wprowadzani w błąd

W odniesieniu do kwestii dotyczących planu pomocowego, który miałby objąć polskich przedsiębiorców Barełkowski informuje, że nie ma żadnych konkretnych informacji. Nie ma również przepisów wykonawczych dla tego planu. Gość programu, powołując się na informacje uzyskane ze środowiska minister Jadwigi Emilewicz pogłębił klimat absurdu dodając, że zadeklarowany wcześniej, rządowy plan pomocowy jest konsultowany z Unią Europejską czy jest w ogóle możliwy do wprowadzenia.

Dotychczasowy plan przedstawiony polskim przedsiębiorcom składa się wyłącznie z ogólników i niepewnych informacji. „Dziś w tym studiu byśmy w ciągu 15 minut lepszy plan przedstawili. To jest propagandowo być może wystarczające, ale do czasu. Czekamy na konkrety.” – powiedział prezes Izby Polskich Przedsiębiorców.

Więcej w materiale poniżej:

MEDIA NARODOWE

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY