Przekaż swój 1% podatku na patriotyzm. Wesprzyj działania Rot Niepodległości

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W tym roku wyjątkowo PIT można rozliczyć do końca maja. Roty Marszu Niepodległości zachęcają do przekazania 1% podatku na działalność patriotyczną.

Roty Marszu Niepodległości to ruch społeczny zbudowany na bazie popularności corocznego wydarzenia jakim jest Marsz Niepodległości 11 listopada.

Jak Roty piszą na swojej stronie:

“Budujemy ruch ludzi żywo zainteresowanych sprawami naszej Ojczyzny. Działamy na rzecz lepszego społeczeństwa poprzez kampanie społeczne, prelekcje i konferencje, szkolenia kadr czy pisanie petycji. W październiku 2019 r. powołaliśmy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „STOP 447” i w ciągu trzech miesięcy zebraliśmy 200 000 podpisów pod ustawą zabezpieczającą mienie bezdziedziczne, do którego prawo roszczą sobie środowiska żydowskie z USA”.

“Ponadto konsekwentnie działamy na szczeblu lokalnym organizując w całej Polsce spotkania otwarte, dyskusje, prelekcje i debaty, które przyczyniają się do zwiększania świadomości patriotycznej naszego społeczeństwa. Piszemy petycje, które wywierają nacisk na władzach, organizujemy demonstracje w obronie patriotów, a także udzielamy pomocy prawnej ludziom, którzy są dyskryminowani za prawicowe poglądy”.

KRS: 0000406677
Cel szczegółowy: ROTY

Swój 1% można także przekazać za pośrednictwem platformy PITAX – KLIK

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY