Wypadek samochodowy pod Ostrołęką

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. FB/Pogotowie dla Zwierząt

Pod Ostrołęką w miejscowości Jazgarka miał miejsce wypadek samochodowy. W zdarzeniu do którego doszło w niedzielę auto kierowane przez 23-latka wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Zginęły dwie 22 latki oraz 23 letni pasażer. Kierowca w szpitalu walczy o życie.

Około godziny 19. w niedzielę pod Ostrołęką w miejscowości Jazgarka miał miejsce wypadek samochodowy. Policjanci z Ostrołęki relacjonują, iż auto kierowane przez 23-letniego mężczyznę wypadło z drogi i koziołkując uderzyło w przydrożne drzewo.

Zobacz także: Rolnicy martwią się o plony z powodu suszy

“Według wstępnych ustaleń kierujący audi a4 23-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego podróżował z dwiema kobietami w wieku 22 lat i 23-letnim mężczyzną. Jadąc w kierunku Ostrołęki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem” – informuje rzecznik ostrołęckiej policji podkom. Tomasz Żerański.

Powiedział również, iż w wyniku wypadku zginęły dwie 22-letnie kobiety oraz 23-letni kierowca – “Niestety, w wyniku zdarzenia kierowca, jak i dwie pasażerki zginęli na miejscu. Natomiast drugi 23-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala po reanimacji”.

Podkomisarz Tomasz Żerański informował również, iż na miejscu zdarzenia pracowali policjanci zabezpieczając teren oraz zbierając potrzebne materiały pod nadzorem prokuratora.

interia/pap

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY