REKLAMA

Blokowali samochód kampanii „Stop Pedofilii”. Fundacja opisuje zajście

REKLAMA

Fundacja Pro-Prawo do Życia prowadzi uliczną kampanię „Stop Pedofilii”. Słuszne działania spotkały się jednak z agresją wrogów normalności. Zablokowali auto.

Kiedy w Sejmie pojawił się projekt obywatelskiej ustawy #STOP447, PiS wrzucił do prac Sejmu także inne projekty. Między innymi „Stop Pedofilii” Fundacji Pro-Prawo do Życia. Kampania uliczna trwa. O co w niej chodzi? Jak tłumaczy fundacja, chodzi o informowanie o związku edukacji seksualnej według WHO z pedofilią oraz mówiącego o związku pedofilii z homoseksualizmem. Po Warszawie jeździ samochód, na której można było znaleźć informacje o różnego rodzaju zagrożeniach. Kampania i samochód nie spodobało się jednak niektórym uczestnikom ruchu. Agresywny kierowca zablokował samochód fundacji.

ZOBACZ TAKŻE: Aborcyjny gigant umiera! Potężny cios w Planned Parenthoood [WIDEO]

„Na kolejnym odcinku drogi po przejechaniu skrzyżowania zablokował swoim samochodem prawy pas, a sam stanął na lewym pasie, aby całkiem uniemożliwić przejazd. Został wtedy poinformowany o wezwaniu policji, jeśli nie odjedzie”. Do tej skandalicznej akcji przyłączył się także drugi mężczyzna oraz kobieta, która to jednak szybko odjechała. Kolejny mężczyzna, używający wulgaryzmów i straszący pobiciem. „Został uprzedzony o nagrywaniu przez kamery i odszedł”. Po pewnym czasie przyjechała policja, „która spisała blokujących. Poinformowała o możliwości zgłoszenia blokowania ruchu na komendzie. Zdarzenie zostanie zgłoszone w celu ukarania blokujących”.

REKLAMA

Komentarze