Aborcyjny gigant umiera! Potężny cios w Planned Parenthoood [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Małgorzata Korzekwa-Kaliszuk

/ Fot. YouTube/Media Narodowe

Kryzys spowodowany koronawirusem uderza w wiele branż i firm. Na szczęście są i dobre strony tej sytuacji. Potężny cios w potężną machinę aborcyjną.

Gościem programu Mediów Narodowych była Małgorzata Korzekwa-Kaliszuk Jak doskonale wiemy, panująca na świecie pandemia koronawirusa spowodowała zamrożenie gospodarek światowych i narodowych, co z kolei wywołało wielki kryzys gospodarczy. Kryzys dotyka wiele branż i biznesów, ale nawet w tej sytuacji można znaleźć informacje pozytywne. W związku z obecną sytuacją mają zniknąć tysiące placówek firmy Planned Parenthood. Firma ta morduje nienawodzone dzieci. Takich zawieszonych placówek ma być ponad 5500. W 23 krajach świata działalność tego stowarzyszenia jest mocno utrudniona.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Bosak na Śląsku o pracownikach transgranicznych!

Małgorzata Korzekwa-Kaliszuk podkreśliła, że wpłynie to na tego morderczego giganta, ale “pewnie nie będzie to wielka różnica w porównaniu do innych biznesów. No bo nie oszukujmy się, Planned Parenthoood to jest biznes. Tyle tylko, że bardzo okrutny biznes, biznes śmierci jak to określamy. Biznes, który żyje wprost z aborcji. Jeśli aborcji dokonuje więcej, no to zarabia więcej”. Chociaż sytuacja jest ciężka dla wielu dobrych, zwykłych firm, naprawdę cieszą problemy takich “biznesów”. Zachęcamy do zapoznania się z całą rozmową z Małgorzatą Korzekwą-Kaliszuk. Brońmy życia nienarodzonych dzieci!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY