Bosak z Kuleszą wzywają rząd do zawieszenia składek na WHO

Dodano   0
  Loading

/ Fot. Twitter/Bosak2020

Dziś podczas konferencji prasowej Krzysztof Bosak oraz Jakub Kulesza wezwali polski rząd do zawieszenia składek na WHO. Oboje przytoczyli istotne oskarżenia przeciwko tej międzynarodowej organizacji.

Krzysztof Bosak na początku konferencji prasowej w imieniu Konfederacji wystosował apel do polskiego rządu o zaprzestanie płacenia składek na Światową Organizację Zdrowia, podobnie jak to uczyniły Stany Zjednoczone – “Chcemy, aby nasze państwo również zaprzestało finansowania tej globalistycznej, biurokratycznej oraz popełniającej masę błędów i finansowanej głównie przez koncerny farmaceutyczne organizacji” – postuluje kandydat na Prezydenta.

Zobacz także: Pandemia pretekstem dla ONZ do promowania aborcji farmakologicznej

Przypomniał również, że jest to międzynarodowa tuba lewicowych propagandystów. Przytoczył również absurdalne stwierdzenie WHO jakoby aborcja miała przysłużyć się w walce z pandemią SARS-COV-2.

“Światowa Organizacja Zdrowia była wielokrotnie oskarżana o brak neutralności oraz przychylność pod konkretną lewicową agendę lub sprzyjała interesom branży farmaceutycznej” – przytoczył Bosak.

Jakub Kulesza z kolei wskazał, że WHO popełniło wiele błędów nie tylko z wcześniej przytoczonych faktów przez Krzysztofa Bosaka, ale również pod naciskiem politycznym chińskiego rządu – “Widać było tą niekompetencję w wydawanych zaleceniach jak np. czy nosić maseczki” – powiedział przewodniczący koła poselskiego Konfederacji.

Jeszcze raz zaapelował do polskich władz o zawieszenie płatności składek członkowskich na WHO, biorąc przykład ze Stanów Zjednoczonych oraz z japońskiego rządu, który zamierza przyjrzeć się tej organizacji po ustaniu pandemii.

https://www.facebook.com/krzysztofbosak.mikroblog/videos/598800430733032

@Konfederacja

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY