Bąkiewicz chce jasnego stanowiska od PiS ws. STOP447: “Dość zwodzenia Polaków!”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz

Robert Bąkiewicz / Fot. Media Narodowe/YouTube

Roty Niepodległości i Robert Bąkiewicz nie odpuszczają ws. STOP447. Rano R. Bąkiewicz napisał oficjalne pismo do szefa klubu PiS. “Dość zwodzenia Polaków”.

Roty Niepodległości oraz prezes tej organizacji, Robert Bąkiewicz, nie odpuszczają. Autorzy projektu ustawy STOP447 obawiają się, że temat może być “zamrożony”. Polscy patrioci żądają jasnej deklaracji ze strony partii rządzącej. Czy politycy PiS popierają obronę polskiego majątku, czy nie? “Działając jako przedstawiciel Wnioskodawcy ustawy o ochronie własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego, zwracam się do Pana jako Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość, o zajęcie oficjalnego stanowiska Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość co do projektu wymienionej ustawy skierowanego w dniu wczorajszym, tj. 16.04.2020 r., do Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Sejmu RP” – napisał w swoim piśmie Robert Bąkiewicz. Pismo zostało skierowane do Ryszarda Terleckiego.

ZOBACZ TAKŻE: Gry Gowina z totalną opozycją. Kosiniak-Kamysz wspólnym kandydatem?

Ostro skomentował działania PiS w tej sprawie. Robert Bąkiewicz na swoim profilu na portalu społecznościowym Twitter napisał: “Dziś rano, jako przedstawiciel komitetu #STOP447, wysłałem oficjalne pismo do szefa klubu PiS o przedstawienie jasnego stanowiska ws. naszego obywatelskiego projektu. Dość zwodzenia Polaków!”. Przypomnijmy, że działacze Rot Niepodległości zebrali około dwustu tysięcy podpisów polskich patriotów pod projektem ustawy, która zabezpieczy Polskę przed nieuzasadnionymi żądaniami środowisk żydowskich ze Stanów Zjednoczonych i Izraela. Poza politykami Konfederacji, Solidarnej Polski i kilkoma osobami z PiS i PSL nikt nie chciał niezwłocznego zajęcia się tym tematem. Politycy Lewicy tą patriotyczną ustawę w skandaliczny sposób określali mianem “antysemickiego gniota”. Czas na konkretną postawę obozu rządowego w tej sprawie!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY