“Z lewicowej uczelni wylecisz za poglądy, z prawicowej za słabe oceny” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube/Media Narodowe

Gościem Mediów Narodowych był jeden z działaczy Konfederacji i Ruchu Narodowego, Konrad Smuniewski. Przedstawił swoją walkę z lewackim uniwersytetem.

Konrad Smuniewski, młody działacz Konfederacji i Ruchu Narodowego oraz student, przedstawił swoją przepychankę z przedstawicielami Uniwersytetu Warszawskiego. O sprawie w Mediach Narodowych już informowaliśmy. Konrad Smuniewski złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia czynu mającego znamiona przewinienia dyscyplinarnego w związku z przedwyborczym atakiem żony rektora UW na partię polityczną, jaką jest Ruch Narodowy. “Uniwersytet Warszawski można nazywać uniwersytetem politycznym (…) Żona rektora, pani Pałys, wysłała maila o bardzo atakującej treści, skierowanej do Ruchu Narodowego”. Miało to miejsce na kilka dni przed wyborami parlamentarnymi.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie spółki zostaną przejęte przez obcy kapitał?! Konferencja Bosaka [WIDEO]

Miało to związek z oporem narodowców wobec ideologii LGBT, co nie spodobało się wspomnianej kobiecie. “Żona rektora napisała, że nie mamy mózgu, mając na myśli działaczy Ruchu Narodowego. Tylko dlatego, że jej przeszkadza nasza działalność polityczna. Zrobiła to z maila uniwersyteckiego, w związku z czym można mówić o tym, że Uniwersytet Warszawski atakuje partię Ruch Narodowy” – mówił Konrad Smuniewski. Warto przypomnieć, że Konrad Smuniewski został zawieszony w prawach studenta. Miało to związek z działalnością narodową pana Smuniewskiego. To kolejny przykład zwalczania osób o narodowych poglądach w kraju, który jest podobno pod rządami “prawicy”. Lewica ma pełną kontrolę nad wieloma polskimi szkołami i uczelniami. Warto zapoznać się z rozmową z Konradem Smuniewskim.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY