Urbaniak o STOP447 i prawda na temat ministra Szumowskiego [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Urbaniak

Michał Urbaniak / Fot. YouTube/Media Narodowe

Media Narodowe rozmawiały z Michałem Urbaniakiem, posłem Konfederacji i Ruchu Narodowego. Mówił o ministrze Łukaszu Szumowskim i STOP447.

Media Narodowe przeprowadziły rozmowę z jednym z pięciu posłów Ruchu Narodowego, którzy współtworzą Konfederację. Rozmowa dotyczyła oczywiście obecnej sytuacji w związku z panującą pandemią koronawirusa. Na początku rozmawiano o słynnym już zakazie wchodzenia do lasu, który to dzisiaj został cofnięty. “Sam przepis uważałem za głupi”, mówił poseł Urbaniak. “Cieszę się, że od dzisiaj nie trzeba omijać lasu szerokim łukiem, że można do lasu wejść”. Podkreślał też, że każdy człowiek potrzebuje możliwości wyjścia na świeże powietrze, dzięki czemu między innymi wzmacniamy przecież swoją odporność.

ZOBACZ TAKŻE: “Z lewicowej uczelni wylecisz za poglądy, z prawicowej za słabe oceny” [WIDEO]

“Chorych będzie przybywać. To będzie też oczywiście zależało od ilości przeprowadzanych testów. Mam jednak nadzieję, że rząd bierze pod uwagę taki scenariusz, żeby izolować koronawirusa, a nie całe społeczeństwo”. Komentował także Łukasza Szumowskiego. “Minister Szumowski dalej jest politykiem i żołnierzem PiS-u. Więc pomimo jego pijarowej sporej niezależności, pomimo tego że zasadniczo jest człowiekiem pracowitym i to widać, to im dłużej będzie kryzys trwać, tym będzie wychodzić więcej niejasnych i bezsensownych decyzji także z jego strony”. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY