Patrioci nie odpuszczają ws. #STOP447! Robert Bąkiewicz wysłał pismo

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. YouTube/Media Narodowe

Roty Niepodległości i ich lider nie odpuszczają. Nie chcą zamrożenia patriotycznej ustawy #STOP447. R. Bąkiewicz napisał pismo do komisji sprawiedliwości.

Polscy patrioci z Rot Niepodległości nie odpuszczają! Władzy Prawa i Sprawiedliwości nie będzie łatwo zamrozić projektu obywatelskiej ustawy #STOP447. “Nie odpuszczamy ws projektu #STOP447. Dziś rano wysłałem pismo do Przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości, gdzie trafił projekt ustawy. Jako wnioskodawca chcę aktywnie uczestniczyć w pracach komisji i apeluje o jak najszybsze jej zwołanie. Nie ma na co czekać”. Takie działania cieszą wielu patriotów. Coraz więcej osób zawiedzionych jest podstawą kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE: “Stop pedofilii”! “Konserwatywny rząd nic nie zrobił w tej sprawie” [WIDEO]

“Działając jako przedstawiciel Wnioskodawcy ustawy o ochronie własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego (…), zwracam się do Pana, jako przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka Sejmu RP, informując o woli aktywnego uczestnictwa w pracach komisji w związku ze skierowaniem przedmiotowego projektu w dniu dzisiejszym do Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka RP. W związku z powyższym, po myśli art. 42 ust. 2 Regulaminu Sejmu RP, zwracam się o poinformowanie mnie o planowanych czynnościach, a przede wszystkim przekazanie planu prac nad przedmiotowym projektem” – napisał prezes Rot Niepodległości, Robert Bąkiewicz.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY