“Stop pedofilii”! “Konserwatywny rząd nic nie zrobił w tej sprawie” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube/Media Narodowe

Rozmawiamy na temat kolejnego projektu obywatelskiego. Projekt “Stop pedofilii” w Mediach Narodowych przedstawił Dawid Wachowiak z Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Prawo i Sprawiedliwość wyciągnęło na raz chyba wszystko, co trzymało w szafie. Na temat projektu obywatelskiego “Stop pedofilii” Media Narodowe rozmawiały wczoraj z Dawidem Wachowiakiem z Fundacji Pro-Prawo do Życia. Projekt ten w Sejmie przedstawiał wczoraj Mariusz Dzierżawski. Wokół tego projektu pojawia się bardzo dużo tak zwanych fejków. Lewica przedstawia go jako “zakaz edukacji seksualnej”, pojawiało się nawet oskarżenie że jest to… wspieranie pedofilii. Dawid Wachowiak tłumaczył, że “to świadczy o tym, że albo politycy nie czytali projektu, albo ich działanie jest specjalnie na szkodę projektowi”.

ZOBACZ TAKŻE: Bąkiewicz ostro o tym co się działo w Sejmie, o PiS-ie i lewicy! [WIDEO]

Dawid Wachowiak wspomniał między innymi o poradniku fundacji pt. “Jak powstrzymać pedofila”. W trzy miesiące fundacja ta zebrała 250 tysięcy podpisów pod projektem. Gość Mediów Narodowych podkreślił, że przez miesiące jakie minęły od złożenia projektu, “setki, tysiące polskich dzieci padło już w szkołach, przedszkolach ofiarą seks-edukatorów”. Dawid Wachowiak zaznaczał, że “edukacja seksualna” zmierza do seksualizacji dzieci, między innymi zachęcania ich do masturbacji. Projekt ten miałby więc powstrzymać środowiska skrajnie lewackie, antyrodzinne, które pod płaszczykiem “edukacji seksualnej” przenikają do szkół i przedszkoli, demoralizując nasze dzieci. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY