Kobieta, która jest “w związku z żyrandolem” oskarża gazetę o… dyskryminację

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kobieta, która twierdzi, że jest “w związku z żyrandolem” oskarżyła jedną z gazet o dyskryminację, ponieważ tabloid opisał ją w jednym z artykułów.

https://twitter.com/delestoile/status/1250158557808517125?s=19

Tego jeszcze nie było. Jak podaje Adam Gwiazda: “Amanda Liberty z Leeds twierdzi, że jest w związku z 92-letnim żyrandolem, który kupiła na eBayu za 500$. Oskarżyła piszący o tym tabloid The Sun o publiczną dyskryminacje. Jednak wg sądu jej romans z żyrandolem nie jest chronioną orientacją seksualną”

O sprawie piszą również brytyjskie media. I jak podkreślają już na początku – kobieta, która twierdzi, że jest w związku z 92-letnim żyrandolem, przegrała sprawę o dyskryminację. Liberty twierdzi jednak, że jej orientacja seksualna pociąga przedmioty nieożywione, co zostało opisane w jednym z artykułów naukowych.

Wcześniej mówiła także w mediach o swojej niezwykłej historii miłosnej. Poinformowała, że planuje ceremonię “zaślubin”, aby pokazać “że moja miłość do żyrandola będzie trwała wiecznie”. Chociaż brzmi to jak ponury żart kobieta oskarżyła o dyskryminację tych, którzy nie wierzą w jej uczucie.

Powiedziała też, że mimo, iż nie jest jeszcze żoną żyrandola, to jest z nim w związku. Gazeta stwierdziła jednak, że “nie była świadoma żadnej naukowej definicji orientacji seksualnej, która obejmuje żyrandol jako obiekt miłosny”.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY