Wieczorek poetycki. Marta Cywińska, Krzysztof Lech Łuksza [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube/Media Narodowe

Na kanale Mediów Narodowych opublikowano nagranie z patriotycznego wieczorku poetyckiego. Możemy wysłuchać Mary Cywińskiej i Krzysztofa Lecha Łukszę.

Media Narodowe opublikowały nagranie z 9 marca, kiedy to odbył się patriotyczny wieczorek poetycki. Soje wiersze przedstawiali publiczności Marta Cywińska oraz Krzysztof Lech Łuksza. Nieczęsto “prawica” organizuje tego rodzaju wydarzenia, tym bardziej więc warto się zapoznać z całością nagrania. Wieczór poetycki odbył się w galerii, w miłej atmosferze, przy smakowaniu wina. “Zagadnął mnie redaktor Michał Murgrabia, tak się zaczęła współpraca między pracownią a Mediami Narodowymi, czego zwieńczeniem jest dzisiejszy wieczór poetycki”.

ZOBACZ TAKŻE: Obejrzyj film dokumentalny “STOP 447. Polacy w walce o prawdę” [WIDEO]

Nagranie i samo wydarzenie pokazuje też dobrze, na jak wielu płaszczyznach działa środowisko Marszu Niepodległości, Rot Niepodległości i Mediów Narodowych. Od zwykłej, codziennej działalności patriotycznej po wieczorki poetyckie. “Bardzo jestem poruszona i wzruszona, że mogę być w takim miejscu” – mówiła Marta Cywińska. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całym, prawie dwugodzinnym materiałem. Ciekawa to odskocznia od codziennych wiadomości dotyczących koronawirusa, kryzysu gospodarczego czy politycznych zawirowań w naszym kraju.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY