Obejrzyj film dokumentalny “STOP 447. Polacy w walce o prawdę” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube/Media Narodowe

Wczoraj wieczorem na kanale Mediów Narodowych opublikowany został film dokumentalny “STOP 447. Polacy w walce o prawdę”. Zachęcamy do oglądania!

Wczoraj o 19:00 na kanale Mediów Narodowych na YouTube opublikowany został film dokumentalny “STOP 447. Polacy w walce o prawdę”. Film został zrealizowany został przez Roty Niepodległości, które stały za całą akcją #STOP447. Liderzy Marszu Niepodległości i Rot Niepodległości opowiedzieli w nim o genezie tego ruchu polskich patriotów. Robert Bąkiewicz i Tomasz Kalinowski opowiadali o początkach Marszu Niepodległości, na którym od 2010 roku liczą się polscy patrioci, narodowcy, konserwatyści, prawicowcy. Ludzie, którzy są oddani idei niepodległej, suwerennej i narodowej Polski.

Film koncentruje się oczywiście na głównej inicjatywie podejmowanej przez Roty Niepodległości. Chodzi o sprzeciw wobec manipulacji historycznych ze strony środowisk żydowskich, które chcą od Polski uzyskać miliardy dolarów. Za mienie, do których nie mają żadnych praw. O tym opowiadał również kolejny lider środowiska, Mariusz Piotrowski. Tomasz Kalinowski podkreślił z kolei, że “Kampania #STOP447 napędziła pewnego rodzaju ruch oporu. To był przykład kampanii, która jednoczyła Polaków. Mimo, że mieliśmy różne poglądy polityczne, to sprzeciwiliśmy się temu, powiedzieliśmy >stop<, >nie dla roszczeń<“.

ZOBACZ TAKŻE: Lewacki europoseł od Roberta Biedronia grozi Polsce powstaniem?!

Film przedstawia sposoby działalności Rot Niepodległości, akcje i zbiórki podpisów, które były przeprowadzane w całym kraju. Przypomnijmy, że Roty Niepodległości zebrały dwieście tysięcy podpisów pod projektem obywatelskiej ustawy #STOP447. Film dokumentalny trwa ponad 1,5 godziny. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego filmu. Na pewno nie będzie to czas stracony. Jesteśmy przekonani, że ten materiał zachęci nas tylko do dalszej, jeszcze bardziej wzmożonej aktywności oddolnej, patriotycznej. “STOP 447. Polacy w walce o prawdę” – film dokumentalny jest dostępny bez żadnych ograniczeń na kanale Mediów Narodowych na portalu YouTube. Oczywiście do czasu, kiedy środowiska żydowskie będą chciały go zablokować.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY