REKLAMA

Młodzież Wszechpolska: „Aborcja to morderstwo. Zawsze”

REKLAMA

Młodzież Wszechpolska wychodzi z kontrą na akcję feministek. I ostro komentuje na Twitterze: „Aborcja to morderstwo. Zawsze”.

W najbliższą środę w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu ustawy zakazującego aborcji eugenicznej oraz innego, wprowadzającego zakaz propagowania pedofilii. Mimo stanu epidemii, organizacje feministyczne zapowiedziały związany z tym protest. Internet zalały czarno-białe zdjęcia feministek, które zachęcają Polki do aborcji.

„Zalejmy media społecznościowe pozytywnym przekazem! Dołączamy do akcji #FalaŻycia powstałej w kontrze do #FalaSprzeciwu, która promuje cywilizację śmierci i domaga się dostępu do aborcji dla wszystkich kobiet, w każdych okolicznościach. Dodaj zdjęcie z hashtagiem #FalaŻycia” – zachęca największa narodowa organizacja w Polsce.

„Nasze działaczki są kochającymi matkami, żonami, siostrami, córkami. Pracują w służbie zdrowia, szkołach, przedszkolach, żłobkach. Należą do fundacji wspierających życie: nie tylko przed, ale również po narodzinach. Wspierają osoby niepełnosprawne, otaczają je miłością i szacunkiem. To ludzie tacy jak my, którzy też chcą cieszyć się życiem! My nie boimy się głośno powiedzieć, że ABORCJA TO MORDERSTWO. Zawsze” – dodaje Młodzież Wszechpolska.

REKLAMA

Komentarze