Lewacki europoseł od Roberta Biedronia grozi Polsce powstaniem?!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Wikipedia

Łukasz Kohut, lewacki europoseł ze Śląska grozi Polsce “czwartym powstaniem śląskim”. Do Europarlamentu wprowadził go Robert Biedroń.

Jesteście przerażeni Sylwią Spurek? Jej sprowadzanie wszystkiego do zwierząt może śmieszyć. Co jednak powiecie na temat drugiego posła, którego do Parlamentu Europejskiego wprowadził Robert Biedroń? Łukasz Kohut, dosyć znany na Śląsku lewak, wszedł do europarlamentu z listy Wiosny Roberta Biedronia, kandydata skrajnej lewicy na prezydenta RP. W przeciwieństwie do Sylwii Spurek, nadal należy on do tej partii. Partii, która już niedługo oficjalnie wejdzie w skład Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który jest na etapie zmiany nazwy na “Nowa Lewica”. To kolejny rebranding postkomunistów z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Chociaż Łukasz Kohut niedługo będzie należał do kolejnej emanacji czerwonego zaciągu rodem ze Związku Sowieckiego, czci on ofiary Tragedii Górnośląskiej. Łukasz Kohut lubi podkreślać, że w 1945 roku nie było żadnego “wyzwolenia” Górnego Śląska, ale zbrodnie, morderstwa, gwałty i kradzieże ze strony komunistów (próbuje to jednak bardziej przypisać “Polsce”, niż NKWD). Dziwnym trafem nie chce on też zauważyć, że komuniści działali w ten sam sposób w każdym innym regionie Polski. U Łukasza Kohuta nie da się znaleźć jakiegokolwiek przyznania do polskości, pisze o sobie jako “polityku śląskim” i “obywatelu świata”. Teraz po raz kolejny pokazał swoją wrogość do państwa polskiego.

ZOBACZ TAKŻE: “Bez woli Amerykanów i bez wraku nie poznamy prawdy o Smoleńsku!” [WIDEO]

Odniósł się on do “ataków Wiadomości TVP na Unię Europejską”. Oskarżył on Telewizję Polską, że działa “po linii Kremla”. W skandaliczny sposób ostrzegł też obecnie rządzący Polską obóz tak zwanej “Zjednoczonej Prawicy”, że dalsze działanie na rzecz rozejścia się z Unią Europejską (którego my jakoś nie dostrzegamy)… skończy się “czwartym powstaniem”. Nawiązał tutaj oczywiście do trzech propolskich powstań śląskich w latach 20. “Dzisiaj kolejny raz Wiadomości TVP – zgodnie z linią Kremla – zaatakowały Unię Europejską. Nie idźcie tą drogą, bo zrobimy Wam tukej na Śląsku 4 powstanie. Śląsk zawsze w Europie” – napisał na swoim Twitterze. Takie jest zaplecze Roberta Biedronia.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY