Wypadek z udziałem dwuletniego dziecka – Samochód potrącił je na pasach

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie potrącenie dwuletniego dziecka w podwarszawskiej miejscowości, Stara Miłosna. Dzisiaj tuż przed godziną 14. miał miejsce wypadek. Samochód uderzył w przejeżdżającego chłopca na rowerku. Alkomatem przebadano kierowcę oraz ojca poszkodowanego chłopca.

Anna Kędzierzawska z biura komendy stołecznej policji poinformowała, że 13:55 w podwarszawskiej miejscowości Stara Miłosna miał miejsce wypadek z udziałem samochodu dostawczego. Potrącił on na pasach dwuletniego chłopca na jadącego na rowerku biegowym.

“Policjanci otrzymali informację o potrąceniu 2,5-letniego chłopczyka na oznakowanym przejściu dla pieszych, poruszającego się na tzw. rowerku biegowym” – powiedziała.

Zobacz także: Bosak: Tarcza antykryzysowa jest biurokratyczna

Mały chłopiec został zabrany do szpitala. Policjanci przebadali alkomatem również kierowcę samochodu dostawczego oraz ojca dwuletniego chłopca. W obu przypadkach nie odnaleziono śladów alkoholu.

Poinformowała również, że zostało wszczęte śledztwo wyjaśniające przyczyny zdarzenia – “Na miejscu wykonywane są czynności. Ustalamy dokładnie, jak doszło do tego zdarzenia” – wyjaśniła funkcjonariusz KSP.

pap

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY