Przebitkowski ostro przyrównuje Unię Europejską do zaborów: “Narracja ta sama”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Ziemowit Przebitkowski, prezes Młodzieży Wszechpolskiej, ostro komentuje wpis Radosława Sikorskiego i wprost przyrównuję UE do zaborów.

Wszystko rozeszło się o wpis kandydata Konfederacji na Prezydenta RP. Krzysztof Bosak skrytykował bowiem nowe podatki, które nałożyła UE: “Trzy nowe podatki centralizowane na poziomie UE. Ta propozycja bezpośrednio uderza w rację stanu. Polski patriota nigdy nie będzie wspierał budowania ogólnounijnego systemu podatkowego, bo to tworzenie finansowych podstaw pod unijne superpaństwo, które jest alternatywą dla Polski”.

“Bzdura. Polski patriota może uważać, że nasz naród będzie bezpieczniejszy i potężniejszy jako ważny członek europejskiego mocarstwa” – odpowiedział Radosław Sikorski. Na wpis Sikorskiego odpowiedział z kolei szef Młodzieży Wszechpolskiej, Ziemowit Przebitkowski.

“Układ Warszawski, Unia Europejska, Zabory. A narracja ludzi działających przeciw niepodległości pozostaje cały czas ta ta sama” – ostro komentuje wszechpolak.

Młodzież Wszechpolska od dawna postuluje wyjście Polski z Unii Europejskiej. Tuż po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE zachęcali do #POLexitu: “Teraz czas na to abyśmy i my zawalczyli o naszą niepodległość. Miejmy nadzieję, że już wkrótce #POLexit i nowa Europa wolnych, suwerennych, współpracujących dobrowolnie narodów” – komentują wszechpolacy na Facebooku.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY