OSTRO! Gadowski: Cenzura łamie polskie prawo, a Andruszkiewicz chowa się w TVP [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Witold Gadowski

Witold Gadowski / Fot. Youtube/Witold Gadowski

Witold Gadowski w Mediach Narodowych ostro o cenzurze w mediach społecznościowych: “Pretekstem było naruszenie reguł społeczności, że szerzę nieprawdziwe wiadomości medyczne oraz szerzę strach”.

Gadowski tłumaczy, że to “bolszewicka cenzura”, ponieważ szczegółowo nie zostało wymienione z jakiego powodu YouTube usuwa filmiki autorstwa dziennikarza: “Dziennikarze TVP i TVN wspólnie zapowiedzieli, że będą interweniować, aby usunąć mój materiał z Internetu”.

“To jest bardzo ciekawe, że następuje jedność TVP i TVN w usuwaniu głosów, które nawołują do spokoju ws. koronawirusa. To im nie na rękę” – podkreśla gość Mediów Narodowych. I jak dodaje – “Zwróciłem się Andruszkiewicza na Twitterze o opinię w tej sprawie. Usuwanie moich materiałów to konstytucyjne łamanie wolności słowa”.

“Minister Andruszkiewicz powinien mieć zdanie w tej sprawie. Ale on schował głowę w piasek i milczy. Ta postawa uległości wynika z tego, że woli występować w propisowskich mediach” – zaznacza dziennikarz.

Więcej o łamaniu praw konstytucyjnych, blokowaniu Gadowskiego na portalu YouTube i Facebooku oraz o reakcji polskich władz ws. cenzury w mediach społecznościowych w poniższym materiale:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY