Myśliwi z zakazem wstępu do lasu. Józwiak: “To kompletny absurd” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dr Bartosz Józwiak.

/ Fot. YouTube/MediaNarodowe

Bartosz Józwiak w Mediach Narodowych o absurdalnym zakazie wstępu do lasu myśliwym: “A co z epidemią ASF?” – pyta prezes Unii Polityki Realnej.

Ministerstwo Środowisko poinformowało, że myśliwi jednak nie wejdą do lasu – zakaz został wprowadzony kwietnia, obowiązywać ma natomiast do 11 kwietnia. Producenci wieprzowiny ostrzegają przed nasileniem ASF.

Bartosz Józwiak zaznacza, że w Internecie powielane są kolejne mity na temat ASF: “Mitem jest, że myśliwi rozprzestrzeniają chorobę. To są bzdury, ale Polski Związek Łowiecki może podać do sądu takie nieprawdziwe informacje. Kwalifikuje się to na pozew”.

Po komunikacie Lasów Państwowych zawrzało w mediach społecznościowych. Lewica zaatakowała od razu myśliwych i kłamała, że zrobiono to aby można było bez jakiejkolwiek kontroli dokonywać odstrzału. “Jestem myśliwym i jestem z tego dumny” – podkreśla gość Mediów Narodowych.

“Zakaz jest absurdalny. Okres tygodnia nie będzie jeszcze dramatem, ale robimy pewną wyrwę, która dlaczego ma się skończyć 11 kwietnia? Ten zakaz będzie pewnie trwał dłużej” – zaznacza prezes UPR.

Więcej o działaniach rządu ws. koronawirusa, kłamstwach środowisk lewicowych o myśliwych i ASF w poniższym materiale Mediów Narodowych:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY