Wciąż zbieramy na respiratory dla Polaków zarażonych koronawirusem [ZRZUTKA]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay

Roty Niepodległości wciąż prowadzą zbiórkę na respiratory dla Polaków zarażonych koronawirusem. Pomimo, że na koncie jest już 100 tysięcy złotych organizatorzy przyznają, że liczy się każda złotówka.

“Tylko nasza solidarność pozwoli przetrwać czas epidemii koronawirusa. Aby wesprzeć naszą bohaterską służbę zdrowia stworzyliśmy obywatelską zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego, który pomoże w walce z koronawirusem” – zachęcają do wpłat Roty Niepodległości.

DajmyOddech to odpowiedź Rot Niepodległości na szerzącą się pandemię koronawirusa. W Polsce są już 1984 przypadki zarażenia koronawirusem – liczba ta jednak lawinowo rośnie. Coraz więcej osób znajduje się w ciężkim stanie, codziennie też dowiadujemy się o nowych ofiarach pandemii.

Codziennie dowiadujemy się o nowych ofiarach i chorych. Niestety, może się u nas powtórzyć scenariusz Włoch, Hiszpanii czy Belgii, które muszą wybierać kogo mają ratować: “Respiratorów nie da się podzielić między pacjentów, więc już niedługo pracownicy naszej służby zdrowia staną przed dramatyczną decyzją, kogo da się ratować, a kogo już nie.”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY