Włochy: Cyganie nielegalnie zajmują mieszkania staruszków, których zabrano do szpitala

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

Skandaliczne praktyki Cyganów we Włoszech. Jak informuje na Twitterze Adam Gwiazda – Cyganie zajmują nielegalnie mieszkania osób, które z powodu koronawirusa znajdują się w szpitalu.

“W Mediolanie Cyganie korzystają z epidemii koronawirusa i zajmują nielegalnie mieszkania osób, które zabrano do szpitala, zazwyczaj staruszków. Kiedy ci wyjdą, to nie będą mieli się gdzie podziać” – informuje Gwiazda.

Internauci są oburzeni przestępczą działalnością Cyganów: “Straszna jest bezczynność prawa” – podkreślają twitterowicze. Co w takiej sytuacji może zrobić osoba, której zajęto lokum? Jak wyjaśnia Gwiazda – Cyganom grozi eksmisja: “Orzeczona przez sąd po złożeniu skargi i rozpatrzeniu sprawy. Za jakieś sześć miesięcy do dwóch lat, może dłużej”.

Tymczasem we Włoszech z powodu koronawirusa codziennie umierają setki ludzi. Jak zapowiadają eksperci – sytuacja może być jeszcze gorsza. W kraju jest już ponad 73 tysiące zarażonych osób, a łączna liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 10 779. Od początku we Włoszech zanotowano 97 tysięcy przypadków koronawirusa.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY