Wszechpolacy ostro krytykują PiS: “Najwyższy czas by władze przejęli nacjonaliści”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Młodzież Wszechpolska

Wszechpolacy ostro krytykują PiS i ich działania względem imigrantów: “Najwyższy czas by władze przejęli nacjonaliści” – podkreślają na Twitterze.

Wszechpolacy podkreślają, że polski rząd przede wszystkim powinien dbać o Polaków. Pandemia koronawirusa spowodowała, że zwolnione z pracy zostały już tysiące Polaków, kolejni dostaną wypowiedzenia umów w poniedziałek i wtorek (ostatnie dni miesiąca). Sytuacja z dnia na dzień pogarsza się.

Tymczasem rząd do czasu trwania stanu epidemii i do 60 dni po jego ukończeniu przedłużone zostają wizy i pozwolenia na pracę dla obcokrajowców. Skorzystają na tym zwłaszcza imigranci z Ukrainy, którzy w dobie koronawirusa zabiorą pracę Polakom.

“Bezrobocie wzrośnie tak jak w innych krajach na bazie epidemii, dzięki imigrantom pracującym za paciorki, w paradygmacie współczesnych niewolników (bo u nich to i tak bogactwo), uda Wam się wypchnąć kolejne miliony Polaków za granicę. Banda Czworga siebie warta” – komentuje Ziemowit Przebitkowski, prezes Młodzieży Wszechpolskiej.

“Niewiele można tu dodać. Najwyższy czas by władze w Polsce przejęli nacjonaliści. Państwa narodowe to przyszłość” – dodają wszechpolacy.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY