Castorama odpowiada na tłumy w ich sklepach: “Działamy jako apteki dla domu”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. unsplash.com

Kuriozalne tłumaczenie Castoramy na tłumy w ich sklepach. Jak tłumaczą – nie zamierzają zamykać sklepów, bo są równie ważni co… apteki.

“Nasze sklepy pozostają otwarte, aby zapewnić możliwość zakupu produktów niezbędnych do usunięcia awarii w domu lub dokończenia wcześniej rozpoczętego remontu. Obecnie funkcjonujemy jako “apteki dla domu” – informują na swojej stronie internetowej.

Przypominamy, że zgodnie ze słowami premiera Morawieckiego powinny być wyłącznie otwarte przede wszystkim sklepy oferujące żywność oraz środki pierwszej potrzeby. Drzwi dla klientów zdecydowała się zamknąć chociażby IKEA. Inaczej postępuje Castorama, która wprost zaprzecza jakoby w jej sklepach były tłumy klientów.

Jak zapowiada dyrekcja – powzięto ważne decyzje, które mają pomóc w zachowaniu higieny. I tak np. przed wejściem do sklepów umieszczono pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk. Ma być także ograniczona liczba klientów w sklepie – nie napisano jednak ile klientów może jednocześnie przebywać w Castoramie.

Zachowanie Castoramy krytykują internauci: “To dlaczego rząd zezwala żeby inne zawody pracowały? Ps. Castorama jakoś wyłączona z obostrzeń. Nie dziwi?”

ZOBACZ TAKŻE: 10 ofiara koronawirusa w Polsce! W Cieszynie zmarł 71-latek

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY