Aborcyjny Dream Team zachęca do “bezpiecznej aborcji w czasach koronawirusa”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Facebook/KobietywSieci-aborcjapopolsku

Lewicowe środowiska na całym świecie nie przejmują się pandemią koronawirusa. Zachęcają kobiety do aborcji i oferują pomoc w jej dokonaniu.

Sytuacja w Polsce związana z koronawirusem jest coraz poważniejsza. Zakażonych jest już 1085 osób. Mamy więc aż 34 nowe przypadki. Nowe informacje o zakażonych pojawiły się w: aż dziewięć osób w województwie lubelskim, sześć osób w śląskim cztery w kujawsko-pomorskim, po trzy przypadki w województwach pomorskim, wielkopolskim, małopolskim, warmińsko-mazurskim i po jednym przypadku w województwach świętokrzyskim, podkarpackim i zachodniopomorskim.

Nie tylko Stany Zjednoczone czy Francja – tym razem Aborcyjny Dream Team zachęca do zabijania niewinnych dzieci – oferują przy tym pomoc przy dokonaniu aborcji w domu proponując przy tym… Skype. “Niektóre pacjentki przechodzą przez swoje aborcje domowe w trakcie wideokonferencji albo potrzebują wysyłać zdjęcia krwawienia, żeby się upewnić, że wszystko idzie w porządku” – zachęcają i dodają – “Pandemia koronowirusa tylko uwidoczniła klasowy wymiar aborcji i bezsensowność nadregulacji jej dostępu”.

ZOBACZ TAKŻE: Sytuacja w USA. „Kliniki śmierci działają pomimo epidemii” [WIDEO]

Podobne rozwiązania praktykuje się we Francji, której rząd wprost zachęca do aborcji. Okazuje się, że traktowane są one przez szpital jako… pilne interwencje. Minister zdrowia Francji podkreśla, że “w czasie pandemii koronawirusa dysponowanie kobiet ich ciałami nie jest zakwestionowane”. I jak zaznacza szpitale ws. aborcji mają zapewnić ich ciągłość.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY