Takiej mobilizacji jeszcze nie było! Już ponad 70 tysięcy na #DajmyOddech

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Takiej mobilizacji jeszcze nie było! Już ponad 70 tysięcy na #DajmyOddech. Polscy patrioci razem z Rotami Niepodległości zaopatrzą polskie szpitale w respiratory!

“Zebraliśmy już sumę 70 000 zł. Co pozwoli nam na już na zakup co najmniej jednego respiratora Monnal T60, który przysłuży się do leczenia chorych na koronawirusa. Dziękujemy za wasze wsparcie i hojność” – informują na Twitterze Roty Niepodległości.

Przypominamy, że trwająca od kilku dni zbiórka #DajmyOddech ma na celu wsparcie polskich szpitali i zakup sprzętu, który da nadzieję zarażonym koronawirusem. O akcji napisało już kilkanaście portali internetowych – odzew Polaków jest niesamowity. Dzięki wpłatom udało się zebrać już 29% potrzebnej kwoty.

W Europie i w Polsce szerzy się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Z dnia na dzień w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań i zgonów. Nasza służba zdrowia robi, co może w tej kryzysowej sytuacji, lecz już teraz wiemy, że prawdopodobnie będzie brakować specjalistycznego sprzętu potrzebnego do leczenia zarażonych. To przede wszystkim respiratory, które mogą uratować życie zarażonym.

Wspomóż zbiórkę —> KLIK

“Środowisko niepodległościowe nie może biernie się przyglądać, dlatego wraz z Zespołem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości apelujemy o modlitwę i jednocześnie uruchamiamy zbiórkę na najważniejszy sprzęt w walce z COVID-19 o życie Polaków” – apeluje o dalsze wpłaty szef Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY