Jakubiak uzbierał 140 tysięcy podpisów pod swoją kandydaturą na Prezydenta

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziennikarz “Gazety Prawnej” Tomasz Żółciak poinformował na Twitterze, że Marek Jakubiak uzbierał blisko 140 tysięcy podpisów pod swoją kandydaturą na Prezydenta. Kilka dni temu pojawiły się pierwsze sygnały o otrzymanej pomocy ze strony PiS podczas trwania zbiórki podpisów.

Do mediów dochodzą informacje jakoby Marek Jakubiak zdołał uzbierać wymaganą ilość podpisów pod swoją kandydaturą na urząd Prezydenta. Tomasz Żółciak z dziennika “Gazety Prawnej” poinformował na swoim profilu społecznościowym, że były poseł uzbierał 140 tysięcy podpisów, które wkrótce zostaną złożone do PKW.

Zobacz także: Ideologia zagraża dzieciom. Niebezpieczne nurty w edukacji [WIDEO]

Dosyć niedawno Marek Jakubiak podziękował swoim sympatykom za liczne wsparcie informując o kilkudziesięciu nadesłanych podpisach – “W ciągu kilku dni zdołaliście Państwo wesprzeć mnie kilkudziesięcioma tysiącami podpisów WIELKIE DZIĘKI. Jest jeszcze parę dni. Walczmy o 100 000 jeszcze jest parę dni. Uwaga – na ulicach nie zbieramy!” – pisał ostrzegając , by nie zbierać ich od przechodniów na ulicy.

Już wcześniej działaczka stowarzyszenia Patriotyzm i Wolność, Wioleta Kamińska informowała o zaangażowaniu się działaczy PiS z Małopolski w zbiórkę podpisów pod innym kandydatem.

nczas.com

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY